Pamar - līderis mēbeļu rokturu un citu mēbeļu aksesuāru dizainā. Uzņēmējs Angelo Redaelli dibināja uzņēmumu pēc otrā pasaules kara, Renate pilsētā ziemeļu Itālijā. Viņi sāka ar mēbeļu rokturu ražošanu. Pamar sāka atri attīstīties un kļuva par nozīmīgu spēlētāju nozarē. Pēc panākumiem Itālijā Pamar sāka paplašināties starptautiski un šodien Pamar liela nozīme rokturu un pogveida rokturu dizaina un tendenču ietekmē. Pamar ir labas kvalitātes liela kolekcija ar rokturiem un pogveida rokturiem.

Ražošana joprojām ir Renate pilsētā, kur Pamar ir divas rūpnīcas. 20 gadus atpakaļ Pamar sāka pievērsties dizainam ar mērķi radīt kompānijai savu identitāti. Kopš tā laika viņi cieši strādā ar itāļu un starptautiskiem dizaineriem un arhitektiem. Daži no dizaineriem, kas strādā ar Pamar ir Björn Dahlström, Fabio Redaelli, Alessandro Elli, George J. Sowden, Giorgio Vigna, James Irvine, Jasper Morrison, Klaus Bergen, Rodolfo Dordoni un daudzi citi.

Pamar rūpnīcas rokturi ir no daudziem un dažādiem materiāliem un formām, tādiem kā nerūsējošs tērauds, keramika, āda, misiņš, alva, hroms, varš, niķelis, alumīnijs un koks. Dizains ir svarīgs panākumu factors,bet kvalitāte ir pat svarīgāka un tapēc Pamar tur visu ražošanu Itālijā savās rokās. MēbeļuRokturi ir izvēlējušies dažus Pamar stilīgākos rokturus savā katalogā.

atrasti 0 produkti
BEZMAKSAS PIEGĀDE

BEZMAKSAS PIEGĀDE

3-5 darba dienas
* Express piegāde pieejama
PIEVIENOJAM BEZMAKSAS SKRŪVES <br/> KATRAM ROKTURIM

PIEVIENOJAM BEZMAKSAS SKRŪVES
KATRAM ROKTURIM

Apraksts
DROŠS MAKSĀJUMS

DROŠS MAKSĀJUMS

SSL drošs savienojums
MĒS APSTIPRINAM

MĒS APSTIPRINAM

visas populārās maksājumu metodes