“Aspa Verkstad” ir kompānija, kas nāk no Esterjētlandes apgabala Zviedrijā, tā tika dibināta 2013. gadā, ar misiju radīt unikālus rokturus, pogveidīgos rokturus un citus mēbeļu aksesuārus. Iedvesma rokturu dizainam nāk no Esterjētlandes apgabala apkārtējās dabas un kultūras mantojumu.

Iedvesma dizainam tika ņemta no Esterjētlandes apgabala, Zviedrijā. Ar roku darinātie produkti tiek radīti cilvēkiem, kam patīk lauku stils mājas interjērs. Nosaukums Qvarnshammar ir ņemts no vecas čuguna rūpnīcas, kas tika saukta tādā pašā vārdā un atradas Motala pilsētā Zviedrijā. Rūpnīca ražoja detaļas, piederumus, armatūras stieņus, naglas un citus dzelzs un tērauda produktus. Rūpnīca tika slēgta ļoti sen, bet tagad šis vārds dzīvo caur mēbeļu aksesuāriem - Aspa Verkstad.

Bersbo rokturi tiek taisīts no tīra vara bez lakas vai jebkādas citas apdares. Piegādes brīdī tas ir tīrs, nopulēts, bet oksidācijas process sākas pēc tam, kad tiek izņemts no iepakojuma, pēc pirmā kontakta ar gaisu vai apkārtējās vides faktoriem. Bersbo nosaukums arī ir cēlies no Esterjētlandes apgabala Zviedrijā. Bersbo savulaik bija mazs kalnrūpniecības ciems.

Aspa Verkstad rada rokturu, pogveidīgo rokturu un sienas pakaramo dizainu ne tikai izstrādājot kompānijas dizaina vadlīnijas, bet arī var tik pieņemti privāti pasūtījumi. Jūs esat laipni gaidīti sazināties ar Aspa Verkstad, ja jums ir ideja jaunam roktura vai pogveidīgā roktura dizainam.

Mēbeļu Rokturi ir ekskluzīvs Aspa Verkstad produkcijas pārdevējs Latvijā.