2017-08-24: Vai pamanījāt mūsu porcelāna pogveida rokturus no Anne Black? Vai varbūt jau esat tos redzējuši, pasūtījuši un iemīlējuši maigos pasteļtoņus un skaistās apaļās formas? Neskatoties uz to, pie kuras no grupām piederat, mēs vēlamies pastāstīt vairāk par Anne Black produktu. Anne Black ir uzņēmums, preču zīme un persona, kas ražo porcelāna un keramikas produktus. Ne tikai pogveida rokturus un āķus, bet arī vāzes, šķīvjus, krūzes, bļodas un vēl. Lai vai kā, mēs piedāvājam pogveida rokturus un āķus.

Četras līnijas, bet plašs klāsts dažādu krāsu un formu

Anne Black piedāvājumā ir četras dažādas līnijas ar pogveida rokturiem un āķiem; Plain, Matte, Flower un Dot. Plain un Matte ir pieejami dažādos toņos un ir četros dažādos izmēros. Divi lielākie no izmēriem ir vairāk piemēroti izmantošanai kā pakaramo āķus pie sienas. Divi no mazākajiem izmēriem, mazs un vidējs, var būt izmantoti gan kā rokturi atvilktnēm gan kā āķi. Flower un Dot ir pieejami divos izmēros: mazs un vidējs. Abi no šiem izmēriem var tikt izmantoti gan kā rokturi gan kā āķi.

Anna Black - viena no mūsu daudzajiem dāņu ražotājiem

Amizanta ir šī lieta ar Dāniju un dizainu. Mēbeļu Rokturi komanda apmeklēja izstādi Stokholmā un runāja ar dāņu rokturu ražotājiem (Collect Furniture, līniju, kuru mēs drīz arī piedāvāsim savā veikalā). Mēs pieminējām to, ka šajā izstādē, kas notika Stokholmas lielākajā izstāžu centrā, ir daudzas kompānijas no Dānijas. Collect Furniture īpašnieks smējās un teica, ka šī ir lielākā Dānijas dizaina izstāde Dānijā. Un tas, ka tā patiesībā notiek Stokholmā, īstenība nav svarīgi. Tas pats arī attiecas uz mūsu rokturu un sienas pakaramo asortimentu. Mēs esam Zviedrijas uzņēmums, bet lielākā daļa mūsu dizaina rokturi un velkamie rokturi ir no Dānijas. Mūsu piedāvājumā ir Furnipart, Vonsild un tagad arī Anne Black.

Roku darbs, pašu rūpnīcā

Vēl viens interesants fakts par Anna Black: visi pogveida rokturi un sienas pakaramo āķi ir roku darbs. Anna Black ir līdzīpašniece nelielai rūpnīcai Vjetnamā, kur tiek ražoti visi viņas produkti. Tas ir diezgan neticami, ka Anna Black var kontrolēt savu zīmolu sākot no dizaina līdz ražošanai un līdz pat izplatīšanai. Atrodiet Anna Black rokturu un āķu līniju šeit.