• USP block
  • USP block
  • USP block
  • USP block
USP block
USP block
USP block
USP block

BUJ

Vai Jums ir bezmaksas atgriešanas tiesības?

Jā, mēs nodrošinam klientiem 14 dienas atgriešanas tiesības.

Jūs varat izlasīt vairāk par atgriešanas politiku šeit >>

 Kāda veida maksājumus jūs piedāvājat?

Mēs pieņemam Visa, Mastercard un citus maksājumu risinājumus.

Vai ir droši maksāt ar karti internetā?

Mēs izmantojam sertificētu sistēmu atbilstoši PCI DSS / Maksājumu karšu industrijas datu drošības standartiem. Ar Secure Socket Layer (SSL), tiek izveidots drošs, šifrēts savienojums starp jūsu datoru un maksājuma serveri. Datu nodošana ir droša, Mēbeļu Rokturi, vai jebkurš cits, nesaņem nekādu piekļuvi Jūsu kartes datiem.

Vai jāveic vēl kāda samaksa saistībā ar manu pasūtījumu?

Nē, mēs piedāvājam bezmaksas piegādi visiem mūsu pasūtījumiem, netiek piemērota minimālā pasūtījuma vērtība. Nepiemērojam komisijas maksu, par apmaksu ar bankas karti. Jūs maksājat par aktuālajām precēm, kuru cenas ir norādītas mājas lapā. Cenas ir norādītas ar PVN.

 Cik ilgs ir piegādes laiks?

Mēs piegādājam preces, kas ir noliktavā, 3-5 darba dienu laikā. Ja prece šobrīd nav noliktavā, vai ir kādas problēmas ar piegādi, mēs Jums par to informēsim.

Vai ir iespējams saņemt produktu uz vietas veikalā?

Nē, nav iespējams, preces var saņemt tikai caur internetu.

 Vai Jums ir visas piedāvātās preces noliktavā?

Pārsvarā visas preces, kas ir mūsu eveikalā, ir noliktavā. Dažas preces, kas nav noliktavā, var tikt piegādātas 10-15 dienu laikā.

 Vai pasūtījumā tiek iekļautas skrūves?

Jā, skrūves, kas nepieciešamas uzstādot mūsu produktus, standarta 16-19 mm virtuves durvīs, ir iekļautas. Ja jums ir biezākas durvis vai atvilknes, dariet mums zināmu, izmantojot e-pastu, atsaucoties uz Jūsu pasūtījuma numuru, mēs nosūtīsim garākas skrūves bez papildus maksas.

 Vai pasūtījumiem Jūs norādat izsekošanas informāciju?

Mēs piedāvājam izsekošanas informāciju visiem pasūtījumiem, kas tiek nosūtīti kastēs. Daudzi mūsu pasūtījumu tiek piegādāti kā parasts pasts, un tāpēc nav pieejami izsekošanas numuri.

 Kas ir CC-izmērs?

Tas ir attālums starp skrūves vietu centriem.