Vonsild - dizains un kaisle, mēbeļu rokturi no koka.

Dāņu koka rokturu un pogveida rokturu ražotāji Vonsild ir slaveni ar savu novatorisko dizainu un patieso meistarību.

Viņi rada dizainu un ražo gan tradicionālus, gan modernus rokturus no dažādiem kokiem- kļavas, bērza, dižskābarža, ozola un riekstkoka. Rokturiem var būt dažāda apdare, piemēram, dzidra laka, vasks vai ar neliela spīduma pārklājumu

Vonsild sadarbojas ar starptautiskiem un labi zināmiem dizaineriem un dizaina kompānijām no Skandināvijas un citām pasaules valstīm. Viņi sadarbojas ar tādiem dizianeriem, kā Adam Lays no Austrālijas, Hans Sandgren Jakobsen no Dānijas, VE2 and Says Who. Vonsild ar savu dziļo kaislību pret koku ir izdevies radīt unikālu koka rokturu kolekciju. Dizainu var raksturot, kā rotaļāšanos ar mērķi pavirzīt iepriekš pieņemtās robežas rokturu radīšanā. Rezultātā rokturi izpilda ne tikai savu pamata funkciju, bet tie ieņem ievērojamu nozīmi visā dizainā. Mazliet, kā skaista glezna. Kā izsakās dizaineris Ādams Laws: “savam dizainam es meklēju emocionālu kvalitāti – formas elegance, kas ir perfekti veidota produkta funkcijai un savā aicinājumā.”

Ilgu laiku Vonsild specializējās uz rokturiem priekš virtuves un vannas istabas mēbeļēm, bet daudzi rokturi der arī dzīvojamai un guļamistabai.

Vonsild produkciju var iegādātiem daudzās valstīs visā pasaulei. Jūs varat iegādāties Vonsild rokturu dažādību mūsu interneta veikalā.